Assassin’s Creed Brotherhood Full Torrent İndir Zamunda

Assassin's Creed Brotherhood-1

Oyun Adı : Assassin’s Creed Brotherhood

OyuTürü : Aksiyon-Macera

Dosya Türü : Torrent

Dosya Boyutu :  7.83

Rar Şifresi : www.torrent-marketi.com [Klavyeden Elle Yazınız]

Oyun Puanı :  9.2

 

Assassin’s Creed Brotherhood,Ezio Auditore, Roma, Vatikan’daki sırrı keşfettikten sonra amcası Mario ile birlikte Monteriggioni’ye dönerler. Artık herşey normale dönmüştür. Kız kardeşi Ezio’ya bir doğum günü partisi hazırlar. Gecesinde ise Ezio, Caterina ile birlikte olur.
Sabah top sesiyle uyanırlar. Bunu bir talim zanneden Ezio önemsemez ancak tam o anda pencereden içeri bir gülle gelir. Ezio’nun zırhı parçalanır. Ezio, Caterina’yı güvenli bir yere gönderirken kendide çatıya çıkar ve o hazin tabloyu görür. Papa Rodrigo Borgia’nın oğlu Cesare Borgia şehri yıkmaktadır.
Şehri savunmaya çalışan Ezio birçok düşman birliğine karşı koymuştur. Ancak orduların başına geçen amcası Mario yakalanmıştır. Bu sayede Cesare, Apple of Eden’ı almıştır. Bunu gören Ezio ,amcasını kurtarmak için koşmaya başlar ancak Cesare eline aldığı tabancayla Mario’yu öldürür. O anda ise çatıdaki tüfekçiler Ezio’yu da sol omzundan vurur.
Ezio uyandığında kardeşini, annesini ve şehirde hayatta kalanları gizli geçitten kaçırır. İntikam yemini eden Ezio, Roma’ya Cesare’nin yaşadığı yere gider. Para, asker, silah gibi kaynaklarını keserek Cesare’yi güçsüz bırakır.Oyun Assasin’s Creed 2 oynanış sistemine benzemektedir. Roma şehrinde her yere tırmanılabilmektedir. Ayrıca yapımcılar Roma haritasının Floransa haritasının 3 katı olduğunu görünce Roma’nın içinde at kullanmaya izin vermişler. Oyunda suikastçi yardımcılar da edinebilmektedir. Yardımcı edinebilmek için ilk önce bölgedeki Assassin’s Recruit’i tamamlamanması gerekmektedir. Eğer sivil suikastçi olmayı kabul ederse bir törenle suikastçi yapılmaktadır. Assasin’s Creed 1′de bulunan Bayrak toplama bu oıyunda da bulunmaktadır. Oyunda ilave silah olarak Tatar Yayı bulunmaktadır. Assasin’s Creed 2′ye göre Counter-Attack sayısı daha fazladır.

Assassin’s Creed Brotherhood Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:   Windows XP/,Windows Vista/Windows 7

İşlemci: 2.4 GHz

Ram:  1.5 GB

Ekran Kartı: 256 MB

Harddisk: 8 GB

Assassin's Creed Brotherhood-9

Assassin's Creed Brotherhood-7

Assassin's Creed Brotherhood-6

Assassin's Creed Brotherhood-5

Assassin's Creed Brotherhood-4

Assassin's Creed Brotherhood-3

Assassin's Creed Brotherhood-2

Oyunu İndirmek İçin Aşağadaki Linke Tıklayın

Assassin’s Creed Brotherhood Full Torrent İndirmek İçin TIKLAYIN

 

 

 

Torrent Oyun Nedir? Nasıl İndirilir?

Örnek Torrent Oyun Resimli Kurulum?

 • Beraat Şen
 • asdasd

  Sizin ben annenızı sıkeyım orrospu cocukları sıkerım yapcanız oyunu annesız piçler amcıklar bu şerrefsizlerin sitesinden indirmeyin acılmıyo deamon tolls a bile koyulmuyo kac gun bekledım bu oyun için sonuca bak…

 • Ali pak

  Arkadaşlar bende de serial istedi.Ama başka çözüm buldum. Bu videoda açıklıyor. http://www.youtube.com/watch?v=dG34O0KnnvE
  PowerISO indiriyorsunuz felan.izleyin öğrenin ben oynuyorum.
  Teşekkürler Torrent Marketi

Far cry 4 İndir PES 2015 indir
Scroll To Top